Chcesz zadbać o piękny zapach w domu lub mieszkaniu, ale z jakiegoś powodu wolisz nie używać świec ani kominków? Bez obaw, są jeszcze inne - nawet bardziej skuteczne - opcje. Jedną z nich będzie elektryczny odświeżacz powietrza.

Automatyczny odświeżacz powietrza do kontaktu - jak działa?

Elektryczny odświeżacz powietrza to niewielkie urządzenie, które wpinamy do kontaktu. Nie wymaga żadnych dodatkowych akcesoriów i działa 100% w sposób automatyczny. Wystarczy że włożysz odświeżacz do kontaktu i wybierzesz preferowaną intensywność zapachu - i to w zupełności wystarczy. Koniec z pilnowaniem płomienia świecy czy sprawdzaniem poziomu wody w kominku czy dyfuzorze. Przyjemny zapach samoistnie roztacza się po pomieszczeniu, a jeśli stanie się zbyt mocny, możemy zmniejszyć jego natężenie lub czasowo wyłączyć odświeżacz zapachowy.

  

Elektryczny odświeżacz powietrza w sklepie Ładnie Pachnie

Naszym zdaniem elektryczny odświeżacz do kontaktu to fantastyczne urządzenie, które pomoże wyeliminować przykre zapachy i znajdzie swoje miejsce zarówno w domu, jak i w biurze. W naszym sklepie online nie mogło go zabraknąć. Zadbaliśmy o odświeżacze o nutach opartych na kompozycji białych kwiatów, aromacie lasu o zimowym poranku, zapachu korzennego ciasta, a także warianty o orzeźwiających, letnich zapachach cytrusów. Wszystko po to, aby poprawić atmosferę w Twoim domu - czy cenisz sobie aromat kwiatowy, czy może wolisz świeżość zapachu morskiej bryzy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
facebook
Sklep internetowy Shoper.pl