Lampa katalityczna inaczej lampa zapachowa to alternatywa dla świec zapachowych. Przyjemny, unoszący się w powietrzu zapach to marzenie każdego z nas. To właśnie z zapachami, a nie ze smakami łączymy nasze wspomnienia. Prawidłowe ich odczuwanie jest jednym z elementów procesów pamięciowych, które stanowią jedną z najważniejszych części naszego ludzkiego umysłu.

Lampa katalityczna - pomocnikiem w walce o czyste powietrze

W dzisiejszych czasach, jednak bardzo trudno o czyste, a zarazem pozbawione kurzu i bakterii powietrze. Szeroki rozwój przemysłu ciężkiego i elektronicznego sprawił, że unoszący się w powietrzu smog nie dotyczy jedynie największych miast i aglomeracji naszego kraju. Fakt ten jest szczególnie dotkliwie odczuwany przez alergików oraz osoby chorujące na astmę oskrzelową.

Lampa katalityczna jako oczyszczacz powietrza dla alergików

Lampa katalityczna, którą Państwu w tym dziale oferujemy to jedyny w swoim rodzaju oczyszczacz powietrza dla alergików i innych osób, które pragną przebywać w czystej i przyjemnej atmosferze. Zachodząca w lampie kataliza to nie tylko źródło przyjemnych dla nas zapachów, ale również proces umożliwiający oczyszczenie powietrza. Przechodzące przez lampę powietrze oprócz nasycania zapachem, jest również podgrzewane co powoduje zabicie znajdujących się w nim roztoczy oraz przedstawicieli świata bakterii. Lampy katalityczne ponadto unicestwiają grzyby (w tym pleśnie) i część wirusów.

Lampa przeciwbakteryjna jest produktem, który wielu mógłby kojarzyć się ze szpitalnym światem. Jednak nic bardziej mylnego. Proponowane przez nas lampy katalityczne idealnie wpisują się w najnowsze trendy wnętrzarskie. Zachwycają one swoich użytkowników nie tylko designem, ale również nietypowymi kolorami. Dla fanów barw uniwersalnych również coś się znajdzie. Cała kolekcja lamp zróżnicowana jest pod względem kolorystycznym, co na pewno umożliwi wybór tej jedynej. Lampa na bakterie nie musi być nudna i brzydka.

Zastosowanie lampy katalitycznej w aromaterapii

Stosowane do aromaterapii oraz oczyszczania powietrza lampy katalityczne przystosowane są wyłącznie do specjalnie dla nich stworzonych wkładów. O fakcie tym należy pamiętać szczególnie na początku naszej przygody z aromaterapią. Użycie innego typu wkładów może być powodem nieodwracalnej usterki naszego egzemplarza. Interesujący Państwa wkład do lampy zapachowej można również u nas nabyć. Ponadto w naszej ofercie znajdują się zestawy dla początkujących, w skład których wchodzi: lampa katalityczna, wkład do lampy katalitycznej oraz lejek ułatwiający wlewanie płynu. Ozdobne pudełko jest dopełnieniem, które sprawia, że kompozycje te polecane są jako pomysł na prezent.

 

Lampa katalityczna jako jonizator powietrza - dlaczego nie?

Lampa katalityczna to także lampa jonizator powietrza. Zachodząca podczas katalizy jonizacja powietrza pozwala na jego lepsze oczyszczenie oraz pozbycie się wielu elektrostatycznych zanieczyszczeń. Jonizację powietrza stosować można również w pomieszczeniach, których głównymi użytkownikami są małe dzieci.

Zastanawiasz się, czy lampa katalityczna jest dla Ciebie? Podobnie jak inne nasze produkty, lampa katalityczna opinie posiada zróżnicowane. Jednak pozytywnych jest o wiele więcej! Jeżeli nadal się wahasz, zawsze możesz zakupić zestaw startowy i spróbować aromaterapii w domowym zaciszu.

Która świeca pomoże zniwelować zapach papierosów?

Często w sklepie stacjonarnym klienci pytają, która świeca najlepsza będzie do zniwelowania zapachu papierosów. Otóż żadna! Świece jedynie zamaskują zapach, a dym i tak pozostanie. Jeśli chcemy go usunąć należy zastosować lampę katalityczną. Ona oczyści powietrze, zamieniając go w wybrany przez nas zapach.

Może Cię także zainteresować:

Lampy zapachowe - aromalampy

Wkłady do lamp katalitycznych

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
facebook
Sklep internetowy Shoper.pl