Istnieje wiele różnych i pomysłowych sposobów na perfumowanie pomieszczenia, a dzisiejsze odświeżacze powietrza występują w postaci substancji stałych, mgiełek, sprayów i żeli. Eksperci szacują, że globalny rynek odświeżaczy powietrza wzrośnie z dziesięciu miliardów dolarów (8 miliardów funtów) w 2016 roku do dwunastu miliardów dolarów (10 miliardów funtów) do 2023 roku.

Już od dłuższego czasu aerozole rządzą na rynku odświeżaczy powietrza. Obecnie w ofercie znajdują się wkłady zapachowe stałe, żele, nebulizatory, atomizery, dyfuzory... każde rozwiązanie ma inne zalety i wady. Odświeżacze powietrza możemy podzielić na dwie główne grupy - zasilane i pasywne. Zasilane" oznacza, że wkład odświeżacza znajduje się w dozowniku i do działania potrzebuje baterii lub zasilania sieciowego. Pasywny" oznacza, że odświeżacz powietrza działa bez źródła zasilania, a do działania potrzebuje jedynie powietrza. Możemy również podzielić odświeżacze powietrza na te, które działają w sposób ciągły i te, które działają natychmiastowo.

Odświeżacze powietrza do domu

 

Pięknie pachnący dom, mieszkanie, czy też pomieszczenia biurowe to marzenie wielu z nas. Otaczające nas zewsząd opary przemysłowe, spaliny drogowe to wątpliwej jakości aromaty, których nie chcemy odczuwać. Z pomocą przychodzą nam odświeżacze powietrza do domu, mieszkania i innych miejsc użytkowych. Zamknięte w poręcznych buteleczkach kompozycje zapachowe to produkty, które bez problemu poradzą sobie z każdym nieprzyjemnym zapachem!

Naturalny zapach odświeżacza powietrza to także zapowiedź przyjemnego aromatu. Każdy domowy odświeżacz powietrza wchodzący w skład asortymentu Ładnie Pachnie to wysokiej jakości produkt, który został przez nas starannie wybrany! Nasze odświeżacze powietrza do hoteli, mieszkań (i innych pomieszczeń) są sprawdzonymi produktami, którymi zachwyciło się już wielu naszych klientów. To właśnie dzięki produktów takim jak  odświeżacze powietrza do hoteli, zawsze możemy czuć się przyjemnie, gdziekolwiek jesteśmy. Piękny zapach to w większości gwarancja udanego wypoczynku! A taki pachnący płyn możesz zabrać ze sobą wszędzie, by uprzyjemnić sobie czy to pracę czy wakacyjny wyjazd.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
facebook
Sklep internetowy Shoper.pl