Twórcy marki Village Candle mówią o sobie " Jesteśmy wytrawnymi rzemieślnikami niezapomnianych przeżyć". Ich świece są zaprojektowane, aby tworzyć nowe sposoby odczuwania i bycia, oferują skrupulatnie opracowane zapachy, które obiecują najbogatsze doświadczenia. Ich pasja do tworzenia świec szybko przekształciła się w mistrzostwo z bezkompromisową jakością, innowacyjnością i kunsztem, jako podstawą filozofii działania firmy.

Współpracują z najlepszymi perfumiarzami na świecie, aby osiągnąć unikalność na każdym kroku - oznacza to powstawanie zapachów, jakich nie doświadczyłeś wcześniej. Najlepsze surowce, oleje i materiały stosowane w procesie wytwarzania dają doskonały finalny produkt . Ponieważ mają obsesję na punkcie szczegółów, tworzenie ich mieszanek zapachowych trwa czasem miesiące, ale nagroda w postaci oryginalnego zapachu jest warta czekania i podejmowanych prób.

O pomysłach na nowe zapachy mówią, że są zainspirowani absolutnie wszystkim. Rzeczy codzienne i oczywiste na równi działają na ich wyobraźnię z pomysłami kreatywnymi i  ryzykownymi. Ta wybuchowa mieszanka daje wspaniałe efekty w postaci świec z dwoma knotami.

Od nas: To co szczególnie wyróżnia palenie świec tej marki, to fakt że nie trzeba przycinać knota. Samoistnie wypalają się kompletnie nie brudząc ścianek. Dzięki temu możemy cieszyć się czystym słoikiem aż po jego samo dno.

Village Candle świece zapachowe

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
facebook
Sklep internetowy Shoper.pl