Opcje przeglądania
Dostępność
Wysyłka w
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja

Twórcy marki Village Candle mówią o sobie " Jesteśmy wytrawnymi rzemieślnikami niezapomnianych przeżyć". Ich świece są zaprojektowane, aby tworzyć nowe sposoby odczuwania i bycia, oferują skrupulatnie opracowane zapachy, które obiecują najbogatsze doświadczenia. Ich pasja do tworzenia świec szybko przekształciła się w mistrzostwo z bezkompromisową jakością, innowacyjnością i kunsztem, jako podstawą filozofii działania firmy.

Współpracują z najlepszymi perfumiarzami na świecie, aby osiągnąć unikalność na każdym kroku - oznacza to powstawanie zapachów, jakich nie doświadczyłeś wcześniej. Najlepsze surowce, oleje i materiały stosowane w procesie wytwarzania dają doskonały finalny produkt . Ponieważ mają obsesję na punkcie szczegółów, tworzenie ich mieszanek zapachowych trwa czasem miesiące, ale nagroda w postaci oryginalnego zapachu jest warta czekania i podejmowanych prób.

O pomysłach na nowe zapachy mówią, że są zainspirowani absolutnie wszystkim. Rzeczy codzienne i oczywiste na równi działają na ich wyobraźnię z pomysłami kreatywnymi i  ryzykownymi. Ta wybuchowa mieszanka daje wspaniałe efekty w postaci świec z dwoma knotami.

Od nas: To co szczególnie wyróżnia palenie świec tej marki, to fakt że nie trzeba przycinać knota. Samoistnie wypalają się kompletnie nie brudząc ścianek. Dzięki temu możemy cieszyć się czystym słoikiem aż po jego samo dno. 

  

Zapachy mają magiczną moc. Aromaty towarzyszą nam od pierwszych dni naszego życia, to właśnie z nimi wiążemy nasze pierwsze wspomnienia. Zapach szarlotki pieczonej przez babcię, zapach świeżo skoszonej trawy, a także zapach nałożonej niedawno pościeli to aromaty, które najczęściej wspominamy. Marka Village Candle to wirtuozi zapachów, którzy zapragnęli stworzyć kompozycje, które również zapamiętasz na długie lata.

Świece zapachowe Village Candle to produkty, które tworzone są we współpracy z największymi znawcami świata zapachów. Dzięki nim pojedyncze, często mało wyraziste aromaty są łączone w niebanalne kompozycje, które zachwycają wielu. Village Candle są kunsztem połączonym ze sztuką, minimalizmem wymieszanym z bogactwem barw, zapachów i aromatów. W szklanych słojach świec zapachowych Village Candle zamknięte są historie, których bohaterem możesz być każdego dnia, bez wyjątku.

Village Candle są świecami zapachowymi, które możesz zakupić w kilku bardzo poręcznych rozmiarach. Szklane słoje wykonane są z wysokiej jakości szkła, dlatego nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo swoje, czy też najmłodszych członków rodziny oraz zwierząt domowych. Village Candle to świece, które swoją prostotą pozwalają oczarować nawet najbardziej zatwardziałe serca. W świecach tych nie ma konieczności przycinania knota, co czyni je jeszcze łatwiejszymi w obsłudze. Village Candle to marka, która podąża za najnowszymi trendami, nie gubiąc po drodze swojego tradycyjnego podejścia do tematyki świec zapachowych oraz perfumiarstwa. Przekonaj się o tym sama, wybierając jedną, dwie, lub więcej topowych świec zapachowych Village Candle,

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
facebook
Sklep internetowy Shoper Premium