Trzy warstwy koloru i aromatu połączono, aby stworzyć jedną piękną świecę.

Każda z nich posiada unikalną kompozycję wosków, które topiąc się uwalniają wyjątkowy zapach.

Idealny pomysł dla tych, którzy lubią zmiany. Doskonałe na prezent ze względu na swój unikalny wygląd.

WoodWick Trilogy sojowe świece zapachowe

 

Świece zapachowe WoodWick oczarowały Cię i nie potrafisz wybrać jednego interesującego Cię zapachu? Już nie musisz! WoodWick Trilogy to sojowe świece zapachowe występujące jednocześnie w aż 3 zapachach. W każdym szklanym słoiku znajdziesz 3 warstwy zapachowe, które roztapiając się po kolei będą stopniowo przenosić Cię od jednego do kolejnych aromatów.

Jedna, dwie a może trzy?- kolekcja świec zapachowych WoodWick Trilogy

WoodWick Trilogy są świecami zapachowymi, dzięki którym masz możliwość delektowania się ulubionymi zapachami, bez konieczności kupowania trzech pojedynczych świec. Miksy zapachowe komponowane są na zasadzie dopełnień, jednak kolejne warstwy świecy WoodWick nie są takie same! Każda warstwa to odmienny zapach! WoodWick Trilogy to aż 3 świece połączone w jedną.

Podobnie jak inne kolekcje marki WoodWick, świece zapachowe WoodWick Trilogy wyposażone są w drewniany knot, wydający charakterystyczny odgłos skwierczenia podczas palenia świecy. Dźwięk ten jest relaksujący i pozwala na chwilę zapomnienia np. po ciężkim dniu pracy. Skwierczący knot w połączeniu z ciepłym światłem świecy może imitować wieczór przy kominku w górskiej chacie. Jest to odczuwane szczególnie wtedy, gdy wybierzemy głębsze kompozycje zapachowe jak. WoodWick Trilogy to jednak nie tylko zapach piżma, czy też ambry, ale również orzeźwiające mieszanki, które docenisz wiosną oraz latem.

Orzeźwiające, słodkie, a może relaksujące? Jaką WoodWick Trilogy dzisiaj wybierzesz?

W szerokiej gamie świec zapachowych wchodzących w skład kolekcji WoodWick Trilogy znajdziemy wiele inspirujących zapachów. Orzeźwienie i nutę chęci do działania podaruje nam WoodWick Trilogy Summer Fruit oraz WoodWick Trilogy Garden Oasis. Relaksującą atmosferę stworzymy, dzięki paleniu WoodWick Calming Retreat i WoodWick Trilogy Cozy Cabin. Pamiętajmy, jednak, że są to jedynie przykładowe propozycje zapachowe marki WoodWick, w ich portfolio znajdziemy kilkadziesiąt ciekawych i niebanalnych kompozycji zapachowych.

Sojowe świece zapachowe WoodWick Trilogy to jednak nie tylko przepiękne miksy aromatów, ale również niebywała jakość palenia! W szklanym naczyniu (dużej świecy zapachowej) znajdziemy wosk sojowy pozwalający na delektowanie się zapachem aż przez 175 godzin! Idealnie dopasowane kolory wosków to kolejna zaleta, na którą szczególną uwagę zwrócą użytkownicy wymagający od świecy zapachowej,  by była nie tylko przedmiotem użytkowym, ale również świetną dekoracją. Z tego też powodu WoodWick Trilogy są bardzo chętnie wybierane na prezent.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
facebook
Sklep internetowy Shoper.pl