Samochód to miejsce, w którym spędzamy coraz większą ilość czasu. W dzisiejszych czasach nie służy nam on już wyłącznie do celów podróżniczych, ale stał się także niezbędnym narzędziem pracy. Nikogo nie powinno, więc dziwić, że chcemy, by był on czysty nie tylko na zewnątrz, ale kusił nas również swoim zapachem wewnątrz. Jak tego dokonać?

Zawieszki zapachowe do samochodu

 Zawieszki zapachowe do samochodu - małe dzieła sztuki

Naszą dzisiejsza propozycją są zarówno tradycyjne, jak i nowoczesne zawieszki zapachowe do samochodu. Ulatniający się z nich aromat, nie tylko uprzyjemni podróż, ale również pobudzi lub ukoi zmysły (w zależności od wybranej kompozycji). Zawieszka zapachowa posiada ponadto także funkcję dekoracyjną. Znajdujące się w naszym sklepie zawieszki zapachowe do auta  to małe dzieła sztuki, które na pewno spotkają się z aprobatą otoczenia. Nowoczesne zawieszki na pewno spodobają się pewnym siebie kobietom, które kochają wszelakie gadżety. Propozycja marki Yankee Candle to biżuteryjne zawieszki zapachowe Charming Scents, które swoim wyglądem przypominają designerską biżuterię. Tego typu zapach do auta to jego prawdziwa ozdoba, a może stać się prawdziwym obiektem westchnień naszych pasażerów. Na uwagę zasługuje także atrakcyjne cena i długa żywotność, co jest szczególnie ważne w dzisiejszym zabieganym świecie. Charming Scents stanowią również świetny pomysł na prezent, zachwycą one każdą kobietę bez wyjątku.

Yankee Candle Car Jar - zawieszka zapachowa 

Bardziej tradycyjny produkt to Yankee Candle Car Jar, czyli zawieszka zapachowa do samochodu będąca sztywnym kartonikiem nasączonym aromatem. W tej kolekcji także znajdziemy dobrze znane nam zapachy Yankee Candle. Dzięki tym zawieszkom możemy nasz ulubiony zapach zabrać ze sobą praktycznie wszędzie. Mało tego, świetnie sprawdzą się jako zapach do szafy, zapach do kampera czy zwyczajnie jako zapach do walizki. Zawieszki zapachowe Yankee Candle są bezpieczną formą aromaterapii, ponieważ w przeciwieństwie do szalenie popularnych szklanych buteleczek zapachowych, nie spowodują one pęknięcia przedniej szyby samochodu np. podczas gwałtownego hamowania.

Zawieszki zapachowe pomysłem na prezent - dlaczego nie?

Zawieszka zapachowa do auta to również świetny pomysł na prezent. Tego typu ozdobę możemy sprezentować zarówno "świecoholiczce", jak i osobie dopiero wkraczającej do świata zapachowych rozkoszy. Samochodowe zapachy są przyjemnością, której nie powinniśmy sobie odmawiać. Wszak o wiele przyjemniej podróżuje się w czystym i pięknie pachnącym samochodzie. Zapach uwalniany przez zawieszkę, może nam ponadto pomóc w skupieniu się, czy też uspokojeniu po ciężkim dniu w pracy. Idealnie skomponowane mieszanki zapachowe na pewno przypadną do gustu każdemu, bez względu na wiek. Nie posiadasz jeszcze ulubionego zapachu do auta? Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą zawieszek zapachowych do samochodów!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
facebook
Sklep internetowy Shoper.pl