My

Moja przygoda z zapachami zaczęła się w 2001 roku, wsiąkłam po prostu w ten aromatyczny świat. Holistyczne podejście do dbania o siebie, tak konieczne każdej z nas by od czasu do czasu spełnić potrzeby „miłości własnej”, sprawiło, że zajęłam się zgłębianiem tajników aromaterapii. Grono fascynatów „aromatycznych kąpieli” powiększało się z roku na rok, aż w końcu pojawiły się pierwsze produkty amerykańskiej firmy Yankee Candle... i STAŁO SIĘ ;) Razem z Wami, z pewną dozą nieśmiałości, przyglądałam się wielkim, kolorowym słoikom od YC, nie mogąc wyjść z zachwytu nad zapachami, których magia tak cudownie na nas działała. Teraz już wiemy, że warto! Warto przywołać miłe wspomnienia zaledwie odpaleniem świecy i poczuć przyjemność, jaką daje relaks w ładnie pachnącym otoczeniu. Teraz wiecie, dlaczego moja przygoda ze światem zapachów rozwija się w tym kierunku.

Niebawem pojawiła się kolejna „osobistość”, ciesząca się rosnącą popularnością w ładnie pachnących kręgach. To świece firmy WoodWick. Oryginalny drewniany knot i wysokiej jakości mieszanka wosku sojowego, zapewniają długie, równe i czyste palenie się świecy oraz bezpieczeństwo stosowania. Unikalną wartością dodaną jest w nich także kojący dźwięk wydawany podczas palenia świecy, przypominający skwierczenie drewna w domowym kominku. Dla mnie - zjawiskowy :)

Jeśli nie podzielacie mojego zachwytu sięgnijcie po cichutkie sojowe świece marki Bridgewater Candle. Niepowtarzalne zapachy, ciekawa stylistyka oraz mnóstwo dobrych aromatycznych produktów. Wśród nich, nie mające sobie równych, saszetki zapachowe do szaf! U better try!

Naturalna pielęgnacja niejednokrotnie wiąże się z koniecznością rezygnacji z wyrazistych zapachów, jednak nie będzie to uciążliwe, gdy dzięki wytwornym świecom wokół... ładnie pachnie ;)

Wykształcenie medyczne pozwala mi na lepsze zrozumienie Waszych problemów związanych z pielęgnacją oraz na świadome poszukiwania kosmetyków i surowców kosmetycznych pomagających się z nimi zmierzyć. Przyświeca mi maksyma „Primum non nocere” i tego możecie być pewni przychodząc do Ładnie Pachnie po poradę w kwestii kłopotów ze skórą.

Ileż jeszcze zjawiskowych niespodzianek kryje przed nami ten piękny świat...? Zapraszam Was do wspólnej podróży!

lek. med. Anna Pakulska

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
facebook
Sklep internetowy Shoper.pl