Założona w 2008 roku przez grupę profesjonalistów z dziedziny ochrony zdrowia i biznesu, firma doTERRA stawia sobie za cel dostarczenie światu najbardziej czystych, silnych i skutecznych olejków eterycznych na Ziemi. Dzięki innowacjom naukowym i niezrównanym testom jakości, oferujemy olejki eteryczne CPTG Certified Pure Tested Grade™ i inne naturalne rozwiązania dla całej rodziny.

Wybierając firmę doTERRA, wybierasz olejki eteryczne delikatnie i starannie destylowane z roślin, zbieranych w idealnym momencie przez doświadczonych hodowców na całym świecie, dla uzyskania idealnego składu ekstraktu i skuteczności. Każdy olejek eteryczny doTERRA jest starannie i dokładnie testowany przy użyciu ścisłego protokołu jakości CPTG Certified Pure Tested Grade™. Doświadczeni użytkownicy olejków eterycznych natychmiast rozpoznają najwyższy standard jakości olejków eterycznych firmy doTERRA.

Różnica w działaniu firmy doTERRA

Kiedy używasz olejku eterycznego doTERRA, używasz olejku, który jest czysty, bez żadnych zanieczyszczeń, wypełniaczy czy zafałszowań. doTERRA stworzyła standard, aby zapewnić, że nasze olejki są w 100% czyste, coś, co nie istniało wcześniej w branży olejków eterycznych. Każda partia olejków eterycznych doTERRA przechodzi przez rygorystyczny proces testowania. Każdy olejek jest następnie wysyłany do niezależnej strony trzeciej w celu przeprowadzenia dalszych testów i walidacji. W efekcie końcowym powstają najlepsze olejki eteryczne, produkty, których możesz być pewien, używając ich bezpiecznie każdego dnia z całą rodziną.

Więcej niż olejki eteryczne

Olejki eteryczne doTERRA wyróżnia coś więcej niż tylko badania. doTERRA pracuje pilnie, aby coś zmienić. Misją firmy jest zmienianie świata jedną kroplą, jedną osobą, jedną społecznością na raz.

Skąd pochodzą olejki eteryczne doTERRA?

W przypadku wysokiej jakości olejków eterycznych należy pamiętać o jednej rzeczy: wszystko zaczyna się od źródła. doTERRA skupia się na odpowiedzialnych i zrównoważonych praktykach pozyskiwania, które pozwalają na produkcję wyłącznie najwyższej jakości olejków eterycznych - bez względu na koszty. Naszym priorytetem jest ochrona środowiska podczas procesu produkcji oraz sprawiedliwe traktowanie wszystkich zbieraczy i hodowców.

Znaleziono produktów: 86

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
facebook
Sklep internetowy Shoper.pl